Tule treeni end
tarkvaraarenduse tippvormi!

Registreeri

Mis on Helmes Summer Bootcamp?

Kui sulle tundub, et tahaks suvel midagi põnevat ja asjalikku teha, siis tule augustis Helmes Summer Bootcampi. Helmes Summer Bootcamp on neljanädalane intensiivne ja lõbus tarkvaraarenduse treening, kus end kiirelt reaalset IT-projekti arendades vormi viia.

 • 1nädal
 • 2nädal
 • 3nädal
 • Vormis

Tule Helmes Summer Bootcampi!

Veeda üks kuu oma suvest huvitavalt, kasulikult ja lõbusalt koos Helmese loova ja rõõmsameelse meeskonnaga reaalses töökeskkonnas hubases kontoris Tallinnas.

Ära jäta kasutamata võimalust testida oma valmisolekut ja võimeid astuda väljakutseid pakkuvale IT tööjõuturule!

 

Helmes on 2014 aasta põhjal edukaim ja 2015 aasta konkurentsivõime edetabeli järgi tarkvaraarendajatest esikohal olev Eesti üks suurimaid IT-ettevõtteid.

Juba 25 aastat IT-vallas tegutsenud Helmese motoks on vähendada käsitööd ja ebaefektiivsust ning automatiseerida äriprotsesse. Selleks loome maailmatasemel infosüsteeme, aitame oma rahvusvahelistel klientidel parandada iseteenindust ja paneme mitmeid erinevaid süsteeme omavahel suhtlema.

Meie nutikate ja pikaajalise sektori kogemusega IT-spetsialistide loodud ärikriitilisi tarkvaralahendusi kasutavad igapäevaselt tuhanded inimesed erinevatelt elualadelt.
Kui tahad Helmesest rohkem teada, loe edasi siit: www.helmes.ee

See ei maksa sulle midagi! Helmes maksab hoopis sulle 500 eurot stipendiumi, et tahad end käsile võtta ja oma oskusi arendada.

Saad kogemuse töötada agiilse arendusmeeskonna liikmena. Sul on võimalus panna end proovile – kas sina ja su meeskond suudab saavutada seatud eesmärgid. Hoogsat Helmes Summer Bootcampi juhendavad Helmese juhtiv- ja vanemarendajad ning professionaalsed coachid.

Viieliikmeline meeskond hakkab arendama tõelise kliendi reaalset arendusprojekti. Läbi selle õpitakse programmeerimist (java, php või .net platvormil), infosüsteemide arhitektuuri, disaini, analüüsi, testimist ja kvaliteetse lähtekoodi põhimõtteid, agiilseid arendusmetoodikaid ja samuti efektiivset meeskonnatööd.

Helmeses peab paika ütlemine: „käib töö ja vile koos!“, seega on Helmes Summer Bootcampi lahutamatu osa superhea meeleolu, lahedad vabaaja veetmisvõimalused Helmese ruumides ja ruumidest väljaspool ning loomulikult eriti mõnus seltskond.

Lisaks arendavale kuule ühe Eesti juhtivama tarkvaraarendaja juures, personaalsele nõustamisele ja hulgale uutele kontaktidele, võtad osa ka kõigist Helmese töötajatele mõeldud üritustest, muuhulgas kõigi helmeslaste poolt oodatud aastasündmusest – helmeslaste juubelihõngulised suvepäevad.

70% eelmise aasta Summer Bootcampi osavõtjatest liitus Helmesega

Helmes korraldas professionaalset tarkvaraarenduse treeningprogrammi Helmes Summer Bootcamp esmakordselt 2015. aastal. Meie üllatuseks oli huvilisi kokku üle 200 ja tänaseks on Helmes´e tööka kollektiivi ridadesse asunud 10-st särasilmsest ja entusiastlikust osalejast 7. Osalejad ise hindasid Helmes Summer Bootcampi kogemust kõrgelt, tagasisidest saadud keskmine rahulolu oli 10-palli skaalal lausa 9,7.

Aga loe parem, mida osalejad ise arvasid.

Harles

"Ajakava oli väga sobiv ning lühikese aja jooksul sai väga palju punkte kaetud. Kui veidi kritiseerida, siis Bootcamp oleks võinud kauem kesta. Kurb, et see läbi saab, jään seda aega kindlasti taga igatsema. See, et sa saad end kiirelt koolitada, tegeleda tarkvaraarendusega, sul on olemas mentorite tugi ja kogu muu infrastruktuur ja sina oled see kellele selle eest veel raha makstakse. No minu meelest on see jutt juba parem kui reaalsus."

Indrek

"Tegemist oli tõeliselt põneva ja laheda kogemusega. Kõik oli väga hästi ja põnevalt organiseeritud. Kõik tundus sujuvat nii korralduslikult kui tiimi sees. Meeskonnad olid väga ideaalselt valitud ja kõik sujus. Tegemist oli väga arendava ja ülevaatliku kogemusega."

Klaus-Kristjan

"Väga meeldisid suvepäevad, sain paljude Helmese töötajatega mitteformaalses olukorras suhelda ja uurida neilt ka mittetööga seotud asju. Samuti sain esimest korda seiklusrajal seigelda, exit roomis ja wakeboardiga sõita."

Liisi

"Minu jaoks oli intervjuu, mille ma Helmeses tegin, kõige vahvam kandideerimisintervjuu, mis ma üldse kunagi teinud olen. Ma tundsin ennast väga hästi ja küsimused olid head ning ma tundsin ennast intervjueerivatega kohe ühel lainel olevat."

Karl-Martin

"Mentorid tegid privaatseid seminare, mis olid väga harivad ja vajalikud, nad olid pädevad ja suutsid väga hästi ning lihtsalt tekkinud probleemidega aidata. Tõid välja ideid/raamistikke, kuidas meie tööd lihtsamaks teha."

Mihkel

"Ei oleks osanud enne Bootcampi ette kujutada, et see nii lahe tuleb. Eriti meeldis mulle just see, et sai agiilse arenduse võlud ja valud omal nahal ära kogeda."

Kristine

"Õhkkond ja eriti KOLLEEGID jätsid suurepärase mulje! Sellises keskkonnas tõesti tahaks töötada."

Kreete

"Olin positiivselt üllatunud, kui palju meile mentorite aega pakuti, kandideerides ei osanud sellist luksust oodatagi."

Den-Daniel

"Oli palju asju mida Helmes Bootcampiga õigesti tegi, aga minu jaoks mõjus kõige rohkem protsessi terviklikkus nii väikese ajaga. Me realiseerisime täiesti uue projekti ning kolme nädalaga oli meil midagi täiesti kasutuskõlbulikku."

Roland

"Eriti tahaksin välja tuua töötajate heaolust hoolimise. Seda on kohe uksest sisse astudes näha, et inimestel on siin hea ja keegi ei tule hommikul tööle vastu tahtmist."

Millal ja kus toimub?

Helmes Summer Bootcamp toimub 1.-29. august Helmese kontoris Tallinnas Lõõtsa 6B.
Aga enne seda on veel rida olulisi kuupäevi, mille võiksid meelde jätta:

 • Algab registreerimine
 • Programmeerimisülesanne
  Kui oled saanud II vooru, saadame sulle e-postile ülesande
 • Ülesande tähtaeg
  Viimane päev ülesannet ära saata ja selleks aastaks registreerimine lõppeb
 • Intervjuu
  Kui oled ülesande edukalt sooritanud, võetakse sinuga 18. – 24 aprilli jooksul ühendust ja lepitakse kokku intervjuu
 • Vastuvõetute nimekiri
  Anname teada kui osutusid vastuvõetuks Helmes Summer Bootcampi

Registreeru Helmes Summer Bootcampi

Isikuandmed

Andmed on edukalt edastatud!

Kahjuks on selleks aastaks registreerimine lõppenud. Säilitame Sinu andmed, et oleksid järgmisel aastal esimeste seas, kes info Helmes Summer Bootcampist oma meilile saab. Kohtumiseni aastal 2017!